Ci, co mogli mnie pochwalić, pogratulować, czy powspółczuć:


nikegirl

31.05.2005 :: 13:59 :: pa199.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl
Zgadzam się z Kasią, że jesteś bardzo dojrzały. Osobiście uważam, że w wieku 12 lat to dziewczyny jeszcze tak dobrze same nie wiedzą czego chcą, więc trzeba mieć nadzieję. W koncu sama byłam kiedyś niezdecydowaną dwunastką :)



www.kasiawita.b

25.03.2005 :: 12:46 :: adw149.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak na dwunastolatka jesteś bardzo dojrzały, ale twój obiekt jest typową dwunastolatką, dlatego tak się zachowuje. Założę się, że jakbyś był gwiazdą klasową, to by się w tobie skrycie kochała. Niestety w tym wieku dzieci są bardzo puste, ale potem to się zmienia





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów

Cześć! Nic nie piszę, bo nic ciekawego. No, oprócz tego, że dowiedzałem się, że nie tylko w oczach Oli jestem idiotą...
No. I dzisiejszego dnia na straty spisać nie można. Od początku dnia mnie bolą nadgarstki tak, że strasznie trudno mi sznurówkę zawiązać. Gdy wchodziłem w szkole do szatni dostałem z całej siły, z pięści, od 6-sto klasisty pod, a raczej NAD oko. Spoko. W dodatku w szkole było nas tylko 14 osób, w tym 4 chłopaków. Na WF'ie ćwiczyła połowa klasy. 7 osób. 4 chłopakow i 3 dziewczyny. Graliśmy w kosza. Dziewczyny wygrały >_<. Spoko. Na historii mieliśmy krzyżówkę. Pięć pierwszych osób, które dobrze rozwiążą dostają 5, kolejne pięć- 4. Miałbym piątkę. Ale dziewczyna siedząca przede mną nie mogła do poprawy kartkówki znaleźć swojego długopisu. Wyrwała mi z ręki. Mój. I przez to miałem 4. Długopis leżał na krzesełku. Spoko.